Různé povrchy dlažby pro každý styl

Date:

Dlažba dotváří celkový dojem prostředí, a proto její výběr určitě není třeba podcenit. Na výběr máte ze spousty barev, tvarů či velikostí. Věděli jste, že existují i ​​různé povrchy jejího zpracování?

01Premac šedě grafitova2
Dlažba Intak
Velice elegantně působí dlažba s hladkým povrchem, kterou můžete použít téměř všude. Ať už na tvorbu zahradních chodníků, teras nebo v okolí bazénů. Přesně taková je také dlažba Intak, novinka od společnosti Premac. Vyrábí se ve dvou formátech, které můžete navzájem kombinovat a vytvořit tak kreativní dlážděnou plochu.

O něco drsnější povrch nabízí nová dlažba Intak aquflair s vymývaným povrchem. Tvoří ho jemná kamenná drť ze speciálně sladěných zrn přírodního kamene. I přes svou drsnost působí tato dlažba velmi esteticky a dodává každé zahradě moderní vzhled. Je dostupná až ve třech barevných provedeních, čímž perfektně zapadne do jakéhokoli exteriéru.

Pokud toužíte po rustikálním vzhledu, pak byste měli sáhnout po dlažbě Granum®, která je vyrobena speciálním postupem otloukání. Tím získává rustikální, nepravidelně lomenou strukturu hran spolu s historickou patinou povrchu. Výsledkem jsou betonové kostky se vzhledem přírodního kamene, které se výborně hodí ke chalupám nebo stylovým rodinným domům.

Vero Beach, Florida, USA – April 12, 2021: Illuminated Walkway to Front Door at Nighttime

Všechny dlažby jsou svým tvarem a tloušťkou 8 cm vhodné pro pravidelné zatěžování i vozidly nad 3,5 tuny. Jejich další výhodou je dvojitý zámek. Doppelnocken. Ten zajišťuje pevné spojení dlažebních kostek, které oceníte iu svažitých terénů.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Co ocení nejen senioři v ložnici? Zjistěte, díky čemu se snadněji vstává z lůžka

Máte už teď kolem třicítky nebo čtyřicítky pocit, že...

Pojďte s námi na výlet do historie za křišťály

Historie používání křišťálu je už skutečně velmi dlouhá. Důkazy...

Trávníkové hnojivo se zeolitem

Forestina, výrobce známých Hoštických hnojiv a substrátů, představuje jednu...

Bílá v zahradě: 5 tavolníků, které kvetou na jaře

Typické pro tyto opadavé keře je bohaté kvetení, u...