Necelé dva týdny stačily k vytvoření originálního interiéru inspirovaného tématikou koní

Date:

Pánové si sice dají více záležet na stavu svého auta než na atmosféře bydlení, ale pokud své představy dokážou správně pojmenovat, designér je hravě zhmotní v realitě.

Rozloha: 43 m2, dvoupokojový byt

Už při vstupu mělo být cítit, že se jedná o pánský byt. Majitel si však od začátku přál něco jiného než těžký industriální styl nebo minimalismus. Když jsem zjistila, že má rád koně, v minulosti na ně dokonce jezdil, zrodil se mi v hlavě tento design. – Erika Mikulec Šedá, Home staging by M Grey

Kvalita, funkčnost a originální design byly základní stavební pilíře, na kterých designérka vystavěla design tohoto dvoupokojového bytu. „Majitel toužil, aby byl jeho domov nadčasový, elegantní a tak trochu jiný než ty, které dosud viděl,“ říká designérka a dekoratérka Erika Mikulec Sivá. „Společně jsme tedy hledali barevnou paletu, která by investorovi seděla a nerušila ho při relaxování a prožívání chvil doma,“ vysvětluje Erika, která se bytu chopila hned na začátku.

Pod taktovkou muže nebo Redesign novostavby v pánském vintage styluPod taktovkou muže nebo Redesign novostavby v pánském vintage stylu
„V interiéru byly opravdu jen podlahy, holé stěny a koupelna s toaletou – jako nepočmáraný list. Jedinou věcnou podmínkou majitele bylo zakomponovat do konceptu postel s kostkovaným čelem, která je darem od jeho mámy,“ řekla designérka.

Cesta k novému

Když majitel a jeho bratr dvojče měli asi 8let, jejich rodiče koupili dům nedaleko Bratislavy, kde se následně všichni přestěhovali. Inu a jejich třípokojový byt přímo v krasavici na Dunaji, ve kterém do té doby žili, pronajali. Když dvojčata vyrostly a začaly chodit na vysokou školu, rodiče jim zmíněný byt darovali. Mladí muži během studia v bytě spolu žili, přitom pracovali v rodinné firmě a v neposlední řadě společně dospívali.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Co ocení nejen senioři v ložnici? Zjistěte, díky čemu se snadněji vstává z lůžka

Máte už teď kolem třicítky nebo čtyřicítky pocit, že...

Pojďte s námi na výlet do historie za křišťály

Historie používání křišťálu je už skutečně velmi dlouhá. Důkazy...

Trávníkové hnojivo se zeolitem

Forestina, výrobce známých Hoštických hnojiv a substrátů, představuje jednu...

Různé povrchy dlažby pro každý styl

Dlažba dotváří celkový dojem prostředí, a proto její výběr...