Co ocení nejen senioři v ložnici? Zjistěte, díky čemu se snadněji vstává z lůžka

Date:

Máte už teď kolem třicítky nebo čtyřicítky pocit, že ráno nevstanete z postele? Pak vězte, že s přibývajícím věkem se z postele může vstávat hůře a hůře. Důvody mohou být mnohé, avšak často za tímto stojí onemocnění pohybového aparátu nebo bolest kloubů. Pomoci vstát z postele může nikoli sluha či naviják, ale jednoduše správně zvolená postel z masivu.

Kvalitní postele z masivu

Na webových stránkách signal-nabytek.cz najdete manželské postele z masivu, které jsou kvalitně zpracované, esteticky povedené a hodí se do domácnosti venkovské i moderní. Co se týče vstávání z postele, vděčni budete, když vám v ložnici „zakotví“ vyvýšená masivní postel. Tato postel je vyrobena z masivní borovice, má vysokou životnost, je stabilní a pevná. Ručně mořené dřevo je dvakrát lakováno ekologickým lakem. K posteli náleží dřevěný laťový rošt, matraci není součástí. Hloubka pro uložení matrace je 6 cm. Nosnost 150 kg na jednu ležící osobu je slušná a pro většinu z nás dostačující.

Vnější délka je 205 cm, vnější šířka 187 cm, výška čela u hlavy 60 cm a výška čela u nohou 45 cm. Do této postele padne matrace o rozměru 180 x 200 cm. Vybrat si můžete nalakování postele v odstínech dub, olše, ořech nebo bezbarvý lak. Pod postel si můžete dokoupit i šuplík coby úložný prostor. 

Mnohé postele nejen do ložnice

Na signal-nabytek.cz najdete postele manželské, jednolůžkové, válendy, dětské postele, patrové postele, také úložné prostory pod postele nebo matrace. Stačí si jen vybrat tak, abyste uspokojili svá přání a potřeby.

Teď navíc můžete nakupovat se slevami ve výši 50 % i vyššími z původních cen zboží. Dokonce doprava je na vše ZDARMA, nic nezaplatíte navíc. Udělejte si radost a kupte si vyvýšenou postel pro vaše pohodlné vstávání z postele, ale také pro lepší spánek.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Pojďte s námi na výlet do historie za křišťály

Historie používání křišťálu je už skutečně velmi dlouhá. Důkazy...

Trávníkové hnojivo se zeolitem

Forestina, výrobce známých Hoštických hnojiv a substrátů, představuje jednu...

Různé povrchy dlažby pro každý styl

Dlažba dotváří celkový dojem prostředí, a proto její výběr...

Bílá v zahradě: 5 tavolníků, které kvetou na jaře

Typické pro tyto opadavé keře je bohaté kvetení, u...